Przejdź do treści

Zadania wirtualnej asystentki

Wirtualna sekretarka to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Zadania wirtualnej asystentki odnoszą się do wykonywania spraw biurowych, administracyjnych i innych zleconych przez klienta. Zakres obowiązków asystentki zależy od danej oferty, jednakże w tym przypadku znacząco obciąża ona przedsiębiorcę, wykonując szereg czynności. Czym zajmuje się wirtualna asystentka? Jakie zakres usług oferuje?

Zakres obowiązków asystentki

Zakres obowiązków asystentki Zadania wirtualnej asystentki odnoszą się do działań takich jak:

• przygotowywanie prezentacji,

• przygotowywanie i tworzenie dokumentacji,

• tworzenie analiz i raportów,

• mailing,

• copywriting,

• prowadzenie kalendarza,

• obsługa faktur i bazy klientów,

• kosztorysowanie,

• organizacja podróży i spotkań służbowych itp.

 

Wirtualna sekretarka nie jest standardowym pracownikiem na etacie, gdyż reprezentuje przedsiębiorczą postać, która w sposób samodzielny określa kierunki rozwoju osobistego. Ciekawą ofertę znajdziesz na stronie brella.pl, dostosowując bez problemu organizację pracy asystenta do własnych potrzeb i oczekiwań. 

Wirtualna asystentka - oferta

Zakres obowiązków asystentki jest o tyle rozbudowany, że z pewnością sprosta ona Twoim oczekiwaniom. To niezwykle atrakcyjne wsparcie w pracach administracyjno-biurowych. Ponadto, tego typu rozwiązanie pozwala dotrzeć do zorganizowanej sieci kontaktów, co z powodzeniem pozwala zastosować sekretarkę jako brokera informacji. Wirtualny asystent sprawdzi się w wielu firmach, od branży prawniczej, po marketing i reklamę. Warto postawić na doświadczoną osobę, która doskonale zna się na wykonywanej pracy. Niezwykle ważne jest to, aby praca sekretarki wirtualnej cechowała się elastycznością. Taka opcja sprawdzi się także w małych firmach oraz organizacjach dopiero rozpoczynających swoją działalność. 

Organizacja wirtualna - wady i zalety

Organizacja wirtualna ma wiele zalet, które związane są z oszczędnością czasu i kosztów związanych z zatrudnieniem sekretarki stacjonarnie. Skorzystać możesz z szerokiego wyboru wśród wielu asystentów, którzy działają sprawnie i zgodnie z Twoimi potrzebami. Podkreślić należy, że sporym zainteresowaniem cieszy się pracą z jednym asystentem, który doskonale wie, jakie zadania ma wykonywać. Dzięki temu zniwelujemy ryzyko nieporozumień wynikających ze współpracy z wieloma wirtualnymi asystentami. Jednakże zespół wirtualnych asystentów także ma swoje plusy, gdyż pozwala szybko realizować duże projekty w obniżonej cenie. Wybór zależy tylko od Ciebie!